51 наши съученици със специални награди от общината

05.12.2017 г., 16:09
51 наши съученици със специални награди от общината

По традиция в края на годината, в навечерието на Коледа, община Троян награждава своите деца, класирани на международни, национални и областни кръгове на олимпиади, състезания и конкурси.

На 4 декември в Информационно-културния център бяха наградени 77 троянски ученици, които са представили достойно своите училища и нашата община.

Наградите бяха връчени от г-жа Донка Михайлова, кмет на общината; г-н Николай Тодоров, председател на Общинския съвет; г-жа Розалина Русенова, председател на Постоянната комисия "Образование, спорт, култура и граждански организации" към общината и директор на нашето училище; г-жа Иванка Цекова, заместник-председател на Постоянната комисия.



От нашето училище бяха наградени 51 ученици:

Анна - Мария Гриша Иванова, 10 клас

Виктория Любомирова Иванова, 6 кл.

Виктория Мирославова Мирчева, 4 клас

Вяра Пламенова Чолакова, 7 клас

Дениз Юсеинов Асанов, 5 клас

Деница Илиянова Георгиева, 5 клас

Деница Мирославова Лучева, 6 клас

Десислава Димитрова Дичевска, 5 клас

Десислава Мирославова Маринова, 8 клас

Елиф Ахмедова Бекирова, 5 клас

Емануил Мирославов Маринов, 6 клас

Емили Наскова Нинова, 5 клас

Зафер Айдънов Велиев, 7 клас

Златомира Димитрова Жекова, 9 клас

Ивайла Любамирова Пауникова, 6 клас

Ивайло Мирославов Ковачев, 5 клас

Ивана Стелиянова Буровска, 10 клас

Игор Даниел Петров, 6 кл.

Кирил Стоянов Стоянов, 11 клас

Красимир Красимиров Райковски, 12 кл.

Лилия Светославова Попска, 7 клас

Лора Георгиева Радковска, 8 клас

Лора Христова Христова, 8 клас

Лъчезар Тихомиров Чавдаров, 6 клас

Маргарита Теодорова Цанкова, 10 клас

Марина Момчилова Бечева, 11 клас

Мария Диянова Данчева, 8 клас

Мартин Пламенов Колчев, 6 клас

Мишел Христов Дудев, 11 клас

Надежда Стелиянова Стефанова, 10 кл.

Наталия Петрова Байчева, 7 клас

Невена Илиянова Гунова, 12 кл.

Никола Петров Попов, 6 кл.

Ния Любомирова Пауникова, 8 клас

Павлина Александрова Петрова, 9 клас

Памела Пламенова Мачковска, 8 клас

Паолена Мирославова Бънджева, 6 клас

Петър Каменов Църов, 8 клас

Петя Светозарова Иванова, 10 клас

Радина Венелинова Христова, 5 кл.

Симона Минкова Василева, 8 клас

Симона Станимирова Миховска, 5 клас

Спас Гълъбинов Христов, 10 кл.

Стефан Георгиев Митев, 6 клас

Христина Николаева Грънчарова, 8 клас

Християн Светославов Георгиев, 10 клас

Христо Дочев Димитров, 7 клас

Цветан Ангелов Данаджиев, 7 клас

Цветелина Минкова Дочева, 11 клас

Цветелина Николаева Маринова, 8 клас

Цветелина Тихомирова Матеева, 7 клас



Честито!

Гордеем се с вас!



 

"Традиционен" успех за Симеон
 

Девора Цочева с награда от национален конкурс, посветен на Левски
 

Стартира училищният волейболен турнир